top of page

کفسابی و سنگسابی ساب سنگ سابزن سابزنی

از کفسابی چه می دانید؟

کف سابی یا ساب سنگ در حقیقت همان فرآیند سابزنی سنگ است که کف ساختمان طی این عملیات ساب خورده می شود. در مورد سنگسابی در این وبسایت می توانید اطلاعات بیشتری کسب نماید.​

سنگسابی

سنگسابی یکی از تخصصی ترین خدمات کفسابی ساختمان هست که باید حتما توسط متخصص مرتبوطه انجام شود.

کف چوب کفپوش پنبه مارکت کف های طبیعی چوب پنبه دوست داشتنی هستند، اما آنها بسیار آسان به آسیب رساندن - به خصوص با آب است. به همین دلیل، بیشتر کف کفپوش مهر و موم شده است، اما شما هنوز هم باید با احتیاط ادامه دهید. یک بار در هفته با یک راه حل از کفسابی فنجان سرکه ساب سنگ با یک قطره صابون سنگسابی ظرف و یک آب گرم در یک بطری اسپری تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که مخلوط را لرز ندهید - که باعث ایجاد علف هایی می شود که کف سابی برای این نوع کف مناسب نیستند - اما بطری را به جلو و عقب بکشید. سابزنی با استفاده از یک پارچه میکروفیبر، کفسابی با اسپریتس و با یک پارچه میکروفن پاک کنید. اغلب خلاء و تمیز کردن نشت را بلافاصله برای حفظ کف سابی تمیز.

 

کف ورقه ورقه کفپوش ورقه ورقه اگر چه کف لمینیتی به چوب سخت چوب بستگی دارد، مهم است که به یاد داشته باشید نیاز به تمیز کردن بسیار متفاوت است. شما می بینید که چوب سخت چطور ساب سنگ می تواند کار کند، و شما کمی کار ساده تر کفسابی است، شما یک لایه لمینیت به طور یکسان. لمینیت ساخته شده است که مقاوم در برابر کفسابی خورشید و مقاوم در برابر نور برای حفظ ظاهر مانند جدید برای مدت زمان بسیار سابزنی طولانی است. این گفته سنگسابی می شود که کف سابی شما نباید مایع یا لهستانی را در کف لمینیت قرار دهید؛ رطوبت تحت تابلوها قرار می گیرد و ساب سنگ ورقه ورقه کف سابی را خراب می کند.

در عوض، مپ و خلا کفسابی را خشک کنید و به طور مرتب استفاده کنید، و فقط از پارچه های کمی مرطوب برای درمان موضعی استفاده کفسابی کنید. کف سابی چوب سخت چوب کفپوش چوب سخت کفسابی طبقه های زیبا و ظریف، طبقه های چوب سخت نیاز زیادی به توجه دارند. و اگر آنها سنگسابی راه درست را نداشته باشند، شما نیز ممکن است کف سابی آنها را تمیز نکنید. اول، کشف آنچه پایان در چوب سخت خود را. دو رایج ترین سابزنی آنها عبارتند از: پلی اورتان و موم. کف سابی برای تست کردن طبقه خود بسیار سریع، مالش انگشت خود را در سراسر چوب سخت - اگر یک لکه ساب سنگ وجود دارد، شما یک پایان موم. موم و چوب بدون کفسابی درمان (چوب سخت و بدون پوشش روی آن) نباید شستشو ساب سنگ شود. اما شما به طور کامل از قلاب نیستید - باید به طور مرتب مانند جارو برقی، گرد و غبار و یا خلاء درست مانند کف لمینیت سنگسابی.

 

کفسابی برای اتمام پلی اورتان، شما باید دو راه حل متفاوت را انتخاب کنید. اول، ترکیبی از ¼ فنجان صابون ملایم یا کف سابی خنثی (سعی کنید هفتم نسل متمرکز طبیعی ساب سنگ پاک کننده طبیعی سنگسابی) با آب در سطل. برای تمیز کردن کف و پارچه میکروفیبر برای پاک کردن آنها از یک نمک خنک استفاده کنید.

دوم، سنگسابی کف سابی یک مخلوط سرکه است که بعضی از متخصصان سابزنی طبقه می گویند که تمیز باشند - سرکه ممکن است درخشش سطح کف خود را در طول زمان خیس کند، اما این راه حل یک چیز خوب برای شلاق کردن و استفاده در عجله است، یا اگر شما هیچ صابون ضدعفونی کننده روی دست. صابون ساب سنگ سرکه سفید و صابون های ظرفشویی کف سابی را در یک سطل زبر با آب گرم مخلوط کنید. برای تمیز کردن سطح و یک پارچه میکرو فیبر برای خشک کردن، از یک مگس میکرو فایبر استفاده کنید.

کف سابی کاشی کاشی اساسا برادر قدیمی کف سابی تر از وینیل است - البته بدون وینیل مجازات، البته. اما این به این معنی است، اگر چه کاشی ممکن است گران تر از وینیل برای نصب است، آن را به همان اندازه آسان برای تمیز کردن! به سادگی 1/4 فنجان سرکه را در یک بطری اسپری 16 اونس با 1 قطره صابون کف سابی سابزنی سنگسابی ظرف و آب گرم به کفسابی بر روی سطح کاشی خود را مخلوط کنید، با استفاده از مپ یا پارچه میکروفایلر پاک کنید. برای گاه به گاه ساب سنگ عمیق تمیز، مطمئن شوید که بخار کاشی کف سابی و جلا!

 

کفسابی تابلو فرش از طریق سپرده عکس بر خلاف سطوح دیگر، فرش ها در لیگ خودشان نوع خاصی دارند. کفسابی با این حال، آنها یک نوع طبقه هستند با این وجود! فقط چند قاعده متفاوت برای آنها اعمال می شود. دو نوع مختلف از پاک کننده ها وجود دارد که شما به طور منظم تمیز کردن فرش خود را، راه حل تمیز کردن مواد شوینده و راه حل کف سابی محصول خانوار، هر دو که می توانید در اینجا بیشتر بدانید، وجود دارد. هر دو در خانه راحت هستند، سابزن سنگسابی هرچند راه حل کف سابی شوینده (به سادگی مواد شوینده و آب) شخصی است که به آن می روم.

برای تمیزکننده کف سابی سنگ موضعی ساده - برای آنها، اوپ، شام در لحظات فرش وجود دارد - مخلوط قسمت سرکه سرکه و نوشابه های گازدار تا زمانی که یک ریز ضخیم تشکیل دهید. این مخلوط را با آب گرم مخلوط کنید تا مخلوط به یک مایع نازک تبدیل شود و با استفاده از مسواک یا اسفنجی آن را به لکه بریزید. حیوانات خانگی سپس شما می دانید که مو حیوان خانگی غیر ممکن است از فرش خارج شود. این هک کمی آسان است کف سابی با استفاده از سنگسابی سابزنی یک صلب کننده ای که می توانید در هر فروشگاه دلار خریداری کنید، می توانید موهای خود را از فرش خدمات کفسابی خود ببرید. در اینجا سنگسابی این نوک کوچک کف سابی را در اینجا ببینید.

bottom of page